
Kookkamp voor kinderen
Word een chefkok tijdens een vakantiekookkamp van Sterk in eten!
Bij Kinderkookschool Sterk in eten leggen kinderen de culinaire basis voor de rest van hun leven. In de schoolvakanties vinden er kooklessen plaats in Kas Keerweer, een oude kas die in gebruik is als groene buurtplek. Kinderen koken als het kan met kruiden en groenten uit de eigen tuin!
Soms 5, soms 2, soms 3 dagen.
Elke vakantie staat er weer een nieuw thema centraal. Aan het eind van de kookweek worden de nieuwe kookunsten geshowd in een Streetfoodmarkt, restaurant of pop up snackbar of patisserie. Iedere keer wat anders!
Fotograaf: Astrid Zuidema
Klik voor meer info en de data van de kookkampen op de roze button!
Op zoek naar leuke kinderclubjes? Check onze speciale clubjes-pagina!
Kinderkookschool Sterk in eten
Admiraal de Ruijterweg 19
1057 JT Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap