Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Little Star Fitness Camps

Elke vakantie organiseert Little Star Fitness vakantiekampen waar je gaat sporten, knutselen & spelen.

Leuke spelletjes doen, nieuwe sporten proberen en nieuwe vriendjes maken in de schoolvakantie? Dat kan bij de kampen van Little Star Fitness! Elk jaar organiseren ze kampen in de voorjaars-, zomer-, herfst- en kerstvakantie.

Bij deze vakantiekampen komt alles aan bod: je gaat sporten, circusvaardigheden leren, leren over voeding, de wetenschap ontdekken, knutselen, yoga en dansen. En dat allemaal terwijl je plezier hebt met vriendjes en vriendinnetjes in een veilige omgeving.

De kampen zijn voor kinderen tussen de 4 en 9 jaar. De kinderen worden ingedeeld in een groep met kinderen van hun eigen leeftijd.

Je kunt je voor een hele week inschrijven of per dag!

Meer weten of je inschrijven? Klik dan op de roze button!

Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang allemaal leuke uitjes voor kids in je inbox!

Little Star Fitness

Jan van Eijckstraat 47

1077 LH Amsterdam

Openingstijden Van 9:00-15:00 uur 
Of van 9:00-17:00 uur
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Little Star Fitness

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!