Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SportWays Hockeykamp

Ben jij een (bijna)hockeyer en ben je tussen de 5 en 14 jaar? Kom gezellig naar een SportWays Hockeykamp!

SportWays organiseert kampen voor spelers én goalies!

Tijdens schoolvakanties krijg je de meest vernieuwende en leukste trainingen waarbij je ontzettend veel gaat leren! Samen met ervaren staff ga je aan de slag om het allerbeste uit jezelf te halen, waardoor je nog meer plezier beleeft aan hockey. En tijdens elk kamp sta je met een topspeler uit de Hoofdklasse op het veld! Wat dacht je van Jorrit Croon, Maartje Paumen of Ginella Zerbo?

Er zijn kampen voor Kids (5 t/m 7 jaar), YoungStars (7 t/m 9 jaar), Juniors (10 t/m 13 jaar), TOP en Goalies (8 t/m 14 jaar)

Kom je ook naar een hockeykamp, tijdens de mei-, zomer– of herfstvakantie?

Klik op de roze button voor meer informatie of om je aan te melden.

Tip: Tof verjaardagspartijtje vieren? Bekijk ons overzicht van kinderfeestjes in Amsterdam!

SportWays Hockey Camps

Nieuwe Kalfjeslaan 21C

1182 AA Amstelveen

Openingstijden Verschillende data, zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar SportWays Hockey Camps

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

DAT! Herfstkamp (6-12 jaar)

Theater, zang en dans komen samen in dit herfstvakantiekamp voor creatieve kinderen!

Amsterdam Museumkamp

Ga deze herfstvakantie creatief aan de slag, ontdek nieuwe technieken en bouw mee aan een kindermuseum!

Adventure herfst sport- of zeilkamp!

Kom lekker sporten en spelen tijdens het Herfstvakantie Adventure Sportkamp van Sport4Kidz!

ARTZUID Vakantiekamp

Tijdens het ARTZUID ART CAMP ga je in de meivakantie 5 dagen lang aan de slag als echte kunstenaar!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?