Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SportWays Hockeykamp

Ben jij een (bijna)hockeyer en ben je tussen de 5 en 14 jaar? Kom gezellig naar een SportWays Hockeykamp!

SportWays organiseert kampen voor spelers én goalies!

Tijdens schoolvakanties krijg je de meest vernieuwende en leukste trainingen waarbij je ontzettend veel gaat leren! Samen met ervaren staff ga je aan de slag om het allerbeste uit jezelf te halen, waardoor je nog meer plezier beleeft aan hockey. En tijdens elk kamp sta je met een topspeler uit de Hoofdklasse op het veld! Wat dacht je van Jorrit Croon, Maartje Paumen of Ginella Zerbo?

Er zijn kampen voor Kids (5 t/m 7 jaar), YoungStars (7 t/m 9 jaar), Juniors (10 t/m 13 jaar), TOP en Goalies (8 t/m 14 jaar)

Kom je ook naar een hockeykamp, tijdens de mei-, zomer– of herfstvakantie?

Klik op de roze button voor meer informatie of om je aan te melden.

Tip: Tof verjaardagspartijtje vieren? Bekijk ons overzicht van kinderfeestjes in Amsterdam!

SportWays Hockey Camps

Nieuwe Kalfjeslaan 21C

1182 AA Amstelveen

Openingstijden Verschillende data, zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar SportWays Hockey Camps

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bezoek nu Kasteel de Haar met je gezin!

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sfeervolle november en begin december uitjes

Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam

Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >