Meivakantie kamp
Ben je gek op pony's, trialbike of quad rijden? Kies dan voor één van de vakantiekampen van Stal Oostwal
In de meivakantie worden er weer super toffe ponykampen en trialbike kampen georganiseerd bij Stal Oostwal!
Op het Ponykamp (5-10 jaar) ga je natuurlijk op pony’s rijden, pony’s poetsen en nog meer pony activiteiten doen. Je wordt goed begeleid door ervaren instructrices. Leuke groepsleidsters verzorgen ook de gezonde lunch.
Op het Trialbike en e-quadkamp ben je de hele dag stoer bezig. Je gaat leren trialbike en e-quadrijden. Trialbike en e-quad rijden kun je als je tussen de 7 en 12 jaar bent.
Klik op de roze button voor meer informatie over en de data van deze kampen.
Wil je ook de leukste tips voor overnachten met kids? Check kidsproofvakantie.nl!
Stal Oostwal
Belmermeer 6A
1028 BA Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam
Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!