Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Terragon Natuurkamp

Terragon organiseert tijdens schoolvakanties leuke kampen in de natuur! Kom je ook? (4+)

Tijdens de Terragon Natuurkampen zijn er allerlei leuke activiteiten te doen, in een uitdagende maar veilige omgeving. Ze worden georganiseerd in mei-, zomer- en herfstvakantie. Het kamp is bedoeld voor kinderen tussen de 4 en 10 jaar.

Er zijn genoeg activiteiten om uit te kiezen, zoals theater, yoga, outdoor spelletjes, dansen, paardrijden, acro-aerial, natuurkunst hutten bouwen, een insectenhotel in elkaar zetten en nog veel meer! Als het buiten fris is zijn er ook een hoop binnenactiviteiten. Kinderen kiezen zelf aan welke activiteiten ze willen meedoen.

De begeleiders spreken verschillende talen en begeleiden kleine groepjes kinderen. Vaak nemen ze hun groepje mee naar prachtige natuurlocaties vol bloemen en boerderijdieren.

Een Terragon Natuurkamp vindt plaats op een magische locatie met tipi tenten, houten hutjes en wagens; echt een paradijs voor kinderen!

Klik op de roze button voor meer informatie, alle kampweken en beschikbaarheid.

Terragon Nature Lab

Osdorperweg 665

1067 SV Amsterdam

Openingstijden Elke maandag tot vrijdag van 9.00-15.00 uur in de schoolvakanties in mei, zomer en herfst.
Prijs Zie site
Mail direct

Mail direct naar Terragon Nature Lab

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Telekids musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader

Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief