UP Events meivakantiekamp
Het meivakantiekamp van UP Events is een groot kinderfeest. Met lasergamen, bubbelballen en meer!
In de meivakantie organiseert UP Events een tof kamp. Laat je verrassen door alle fantastische activiteiten: zo veel mogelijk buiten, actief, creatief, fun en avontuurlijk!
Elk kind kan meedoen; de enthousiaste begeleiders leren je alles.
Een greep uit het aanbod: lasergame (outdoor), word een echte Robin Hood en leer boogschieten, lekker rennen en knallen met bubbelvoetbal, creatief schilderen, neem de stormbaan, ontdek de nieuwe spel arcade en escape challenge, beleef een Robinson Crusoë ervaring en er is nog veeeel meer!
De hele week is 1 groot kinderfeest!
Het is mogelijk om 1 dag te komen, maar de ervaring leert….dan wil je elke dag! Voor kinderen van 8 t/m 13 jaar.
Klik op de roze button om naar de website te gaan en schrijf je snel in (vol = vol)!
UP Events
Tom Schreursweg 8
1067 MC Amsterdam
Openingstijden
28 april t/m 2 mei 2025Prijs
Zie site UP Events kidsToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Little Star Fitness Camps
Elke vakantie organiseert Little Star Fitness vakantiekampen waar je gaat sporten, knutselen & spelen.
Zomerdagkamp Media & Sport
VR, 3D-pennen, games maken, huizen ontwerpen; alles komt voorbij in dit gave zomerkamp!
Sportief Zomerkamp
Sport4kidz heeft een lekker buiten en sportief outdoor en zeil- zomerkamp, al vanaf 6 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!