Blogs & inspiratie
Binnenspeeltuin Heggies Speelschuur
Gepubliceerd op 28 mei 2024
Buiten is het koud en nat en wij hebben een vrije dag vandaag! Een mooi moment om Heggies Speelschuur in Emst eens te gaan uitproberen! Een kleinschalige binnenspeeltuin, met goede voorzieningen voor de papa's en mama's, maar vooral heel veel klim, klauter, roetsj en ander speelplezier voor kinderen! Op naar zweterige hempjes en rode wangen!
Heggies Speelschuur is een fris ingerichte hal, met vooraan een barretje, tafeltjes waar je als ouder/begeleider neer kunt ploffen met als uitzicht het speeltoestel van Heggies en rondhuppelende kids! Een slimme oplossing voor vriendinnen met kinderen die lekker bij willen kletsen, een mama zoals ik die nog even wat wil werken, of opa’s en oma’s die er even op uit willen met de kleintjes!

Het speeltoestel van de binnenspeeltuin heeft meerdere verdiepingen, is veilig, hygiënisch én biedt urenlang speelplezier! Voor de kleintjes is er een ballenbak en kan er gebouwd worden met de mega-lego. De grotere kids klimmen omhoog, komen daarbij allerlei hindernissen tegen, kruipen door de spannende doorkijk-brug, glijden van de dubbele glijbaan en roetsjen van de rollerband! Die is favoriet bij mijn zoon.


De horeca is goed geregeld! Bij de koffie bouwen we even een momentje rust in, en versieren de kinderen een plakje cake! Bij de lunch kiezen wij voor een Tosti Caprese, voor de kinderen zijn er pannenkoeken, een snackbox maar ook een dubbele boterham met jam of hagelslag.

Kinderfeestje
Heggies Speelschuur staat bekend om de “Knotsgekke kok”! Lekker met je vrienden en vriendinnen aan een lange tafel die bedekt is met patatjes en snacks en dan de kok die langs komt met “hoge mayonaise”.

Met mooi weer buiten
Ook buiten is er veel leuks te beleven. Als je aan komt lopen, word je begroet door de kippetjes en zie je de geitjes als staan! Ook staan er allemaal skelters klaar en is er een flinke buitenspeeltuin met een airtrampoline en gewone trampolines.
Veel pelzier!
Lees ook:
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.Meer inspiratie
Zomer bij CODA
Van creatieve workshops en interactieve voorstellingen tot zelf maken, tekenen en experimenteren bij CODA
Zomer bij Kasteel Cannenburch
Beleef een heerlijke zomer bij Kasteel Cannenburch met speurtochten, rondleidingen en gezelligheid!
Prinsen- en prinsessendagen bij het Loo
Beleef jouw sprookje op Paleis Het Loo met een fantastisch programma!
Gezinsdeal bij Multi Fun Bussloo
Beleef een complete dag vol actie en gezelligheid met de Gezinsdeal van Multi Fun Bussloo!
Het Hagedoorns Festival
Proef het buitenleven tijdens het Hagedoorns Festival bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse in Epe!
Zomervakantie bij Vue Apeldoorn
Deze zomervakantie draaien er weer de leukste kinderfilms bij Vue Bioscoop Apeldoorn!
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.