Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

De Koperen Ezel, speel- en knuffel-plezier!

Gepubliceerd op 28 mei 2024

De Koperen Ezel in Epe; een plek waar je in een relaxt sfeertje urenlang kunt spelen en knuffelen met de boerderijdieren. En natuurlijk, zoals de naam al een beetje verklapt, lekker de hort op kunt met een ezel!

Parkeren doe je zo ongeveer voor de deur en zodra je uitstapt wordt het direct duidelijk, er zijn hier ezels! Je ziet ze, je hoort ze en…. je ruikt ze :-)! Maar behalve dat stap je ook direct een relaxt plekje binnen, allerlei dieren verwelkomen je en het personeel is erg aardig! Kijk links, kijk rechts… dat wordt spelen hier! En uitrusten? Dat doe je met je billen in één van de te leuke gekleurde kruiwagens!

Wij tippen de speeltuin van de De Koperen Ezel voor kinderen tot en met ongeveer acht jaar. De speeltuinen hebben attributen die leuk zijn voor dreumessen (kleine glijbanen etc.) maar ook voor kleuters en 6+ zijn er erg leuke toestellen te vinden. Er is ook een skeltercircuit, met allerlei soorten skelters, sjezen maar! Is het wat minder weer, dan is er ook nog een binnenspeeltuintje!

Naast al dit lekkere speelplezier zijn de dieren bij De Koperen Ezel echt superleuk én ze zijn erg aaibaar! Er zijn 40 ezels op het terrein, maar ook cavia’s, geiten, hangbuikzwijntjes, schildpadden, kalkoenen, kangaroe’s, een drommedaris (of is het een kameel?…) en nog veel meer leuks! Wij waren erg fan van de kalfjes, geheel wederzijds trouwens!

De toegang is sinds kort niet meer gratis, maar je betaalt een symbolisch bedrag van €1,-. Tegen nog een extra betaling kun je ook wandelen met een ezeltje Deze link opent in een nieuwe tab. Er zijn allerlei arrangementen mogelijk! Voor openingstijden en het adres klik je op deze link van De Koperen Ezel Deze link opent in een nieuwe tab

P.s. Heb je ons handige overzicht met 10 binnenspeeltuinen in de regio Apeldoon-Deventer Deze link opent in een nieuwe tab al gezien?

Lees ook:

Alle blogs

1 april! 15 grapjes om je kind in de maling te nemen

Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze leuke grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn? 1 april kikker in je bil!

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.

24x paaseieren versieren zonder verf

Oeps, geen verf in huis? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe

De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?

Favoriete uitjes & adressen

De brief voor de Koning (8+)

5x Paasvuur in de buurt

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Paasspeurtocht bij Binky

Lentespeurtocht Cannenburch

Meer inspiratie

Open dag Scouting st Victor

Kom sfeer proeven bij Scouting St. Victorgroep in het Orderbos!

De brief voor de Koning (8+)

Een avontuurlijke voorstelling vol muziek, zang, dans, humor, ridders en ruiters.

Paasspeurtocht bij Binky

Ga samen op paasavontuur bij Binky in Apeldoorn en help de Paashaas met een vrolijke speurtocht!

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief