Blogs & inspiratie
De Koperen Ezel, speel- en knuffel-plezier!
Gepubliceerd op 28 mei 2024
De Koperen Ezel in Epe; een plek waar je in een relaxt sfeertje urenlang kunt spelen en knuffelen met de boerderijdieren. En natuurlijk, zoals de naam al een beetje verklapt, lekker de hort op kunt met een ezel!
Parkeren doe je zo ongeveer voor de deur en zodra je uitstapt wordt het direct duidelijk, er zijn hier ezels! Je ziet ze, je hoort ze en…. je ruikt ze :-)! Maar behalve dat stap je ook direct een relaxt plekje binnen, allerlei dieren verwelkomen je en het personeel is erg aardig! Kijk links, kijk rechts… dat wordt spelen hier! En uitrusten? Dat doe je met je billen in één van de te leuke gekleurde kruiwagens!

Wij tippen de speeltuin van de De Koperen Ezel voor kinderen tot en met ongeveer acht jaar. De speeltuinen hebben attributen die leuk zijn voor dreumessen (kleine glijbanen etc.) maar ook voor kleuters en 6+ zijn er erg leuke toestellen te vinden. Er is ook een skeltercircuit, met allerlei soorten skelters, sjezen maar! Is het wat minder weer, dan is er ook nog een binnenspeeltuintje!

Naast al dit lekkere speelplezier zijn de dieren bij De Koperen Ezel echt superleuk én ze zijn erg aaibaar! Er zijn 40 ezels op het terrein, maar ook cavia’s, geiten, hangbuikzwijntjes, schildpadden, kalkoenen, kangaroe’s, een drommedaris (of is het een kameel?…) en nog veel meer leuks! Wij waren erg fan van de kalfjes, geheel wederzijds trouwens!

De toegang is sinds kort niet meer gratis, maar je betaalt een symbolisch bedrag van €1,-. Tegen nog een extra betaling kun je ook wandelen met een ezeltje Deze link opent in een nieuwe tab. Er zijn allerlei arrangementen mogelijk! Voor openingstijden en het adres klik je op deze link van De Koperen Ezel Deze link opent in een nieuwe tab!
P.s. Heb je ons handige overzicht met 10 binnenspeeltuinen in de regio Apeldoon-Deventer Deze link opent in een nieuwe tab al gezien?
Lees ook:
Alle blogs
40x thuis activiteiten voor een regenachtige dag
Wat te doen met de kids als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle natte dagen! Je krijgt bijna zin in regen... Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?
15x Sint Maarten thuis vieren
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.Meer inspiratie
Sinterklaasjournaal
Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!
Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!
Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.
Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.