Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Feestkapseltje met lichtjes

Gepubliceerd op 31 mei 2024

Wij zijn dol op fijne feestkapsels voor de kerst! De haarlampjes zijn in december favoriet bij veel meiden. Met deze tip voor kapsels met Ibiza hairlights straalt jouw dochter deze kerst gegarandeerd. Glamour here we come!

De decembermaand is natuurlijk dé maand bij uitstek voor een tof feestkapsel! Kidsproof-collega Lotte vroeg haar (kapster)vriendin Ellis een eenvoudig en toch glamourous kapsel met ons te delen.
 

De benodigheden:

  • Ibiza hairlights 
  • Een krultang
  • Een klein doorschijnend elastiekje (of een ‘loom’elastiekje)
  • Schuifspelden

 

Het kapsel bestaat uit een watervalvlecht met Ibiza hairlights erin verwerkt. De lichtjes zijn van speciale ledjes gemaakt en geven een superfeestelijk effect! Op Youtube zijn genoeg filmpjes te vinden over het maken van een watervalvlecht, bijvoorbeeld deze:
 

Je start met het dubbelvouwen van de hairlights, zodat de lampjes niet recht tegenover elkaar zitten. Bij de vouw sla je het draad om de middelste streng haar. Vervolgens zorg je ervoor dat je de 2 uiteinden van het draad iedere keer om en om meeneemt met een streng haar tijdens het vlechten.

Het einde van de vlecht zet je vast met een doorzichtig elastiekje. Het uiteinde met de batterij verstop je achter het haar en maak je vast met schuifspeldjes. Het andere uiteinde haal je terug naar de andere kant door het achter en voor het haar van de ‘waterval’ langs te halen. Het laatste eindje kun je mooi los naar beneden laten hangen.

Nog even wat krullen erin en een feestelijk kapsel is het resultaat!

Succes met jullie feestkapsel!

P.s. nog meer feestkapsel-inpiratie vind je in deze blog met kerstkapsels Deze link opent in een nieuwe tab!

Lees ook:

Alle blogs

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie

Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Meer inspiratie

Familiefilms in de voorjaarsvakantie

Samen naar de film bij Cinemajestic in Zutphen in de voorjaarsvakantie!

Gamevacation bij CODA

Spelen, bouwen en ontdekken tijdens de voorjaarsvakantie in CODA Apeldoorn!

Familiedag Maak je Myceliumnetwerk

Tijdens de voorjaarsvakantie is er een leuke Familiedag bij CODA!

Voorjaarsvakantie bij MIMIK

Films, theater en pyjama-ontbijt bij MIMIK in Deventer!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Voorjaarsvakantie tips

Voorjaarsvakantie! Tijd om er weer lekker op uit te gaan met de kinderen.

Kinderfilms in de voorjaarsvakantie

Samen naar de film bij GIGANT in Apeldoorn. Leuke films voor jong en oud!

Ridderavonturen in de vakantie

Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief