Blogs & inspiratie
Herfstbingo!
Gepubliceerd op 18 september 2025
De herfst is voor ons hét seizoen om lekker naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen wandelen we graag op de Veluwe of in één van de prachtige bossen rondom Apeldoorn en Deventer. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Uitprinten en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
In de herfst ligt het bos vol met de mooiste herfstschatten: kastanjes, oranje bladeren, paddenstoelen… Vind jij ze allemaal? Op zoek naar mooie natuurgebieden in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe? Check onze Eropuit-themapagina Deze link opent in een nieuwe tab voor tips!

Opslaan, uitprinten en zoeken maar. Veel plezier!
Lieve groetjes,
Patricia
Lees ook:
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!Meer inspiratie
Supervoordelig met het OV
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Winactie: Monkey Town Apeldoorn
Vier de heropening van Monkey Town Apeldoorn en win entreekaarten voor een feestelijke speelmiddag.