Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Getest: Jungle Escape Room Feestje

Gepubliceerd op 31 mei 2024

Hanneke won via Kidsproof een kinderfeestje voor haar dochter bij Multi Fun Busloo. Met zes meiden mochten ze de Jungle Escape Room voor kinderen uittesten. Lees mee hoe ze het hebben gehad en wat moeder Hanneke ervan vond!

Afgelopen najaar mochten zes meiden van 11 jaar de Jungle escape room testen bij Multi Fun Bussloo. Dat is nog eens een tof kinderfeestje! Een beetje gespannen reden we naar het onbekende avontuur. Geen van de meiden had ooit een escape room bezocht. We kwamen aan bij de locatie op Bussloo. Voor wie Bussloo niet kent; dit ruim opgezette recreatiegebied ligt tussen Apeldoorn, Deventer en Zutphen en is de ideale plek voor een feestje! 

We werden vriendelijk ontvangen door professionele medewerkers. Of de meiden nog tijd hadden om eerst iets te drinken vooraf? Nou liever niet, want ze wilden zo graag aan de slag. De uitleg en de boodschap was helder: binnen een uur moesten we met z’n allen ontsnappen uit deze jungle met wilde dieren. Dit zou alleen gaan lukken als er samengewerkt werd.

Het uur ging in en je begrijpt het waarschijnlijk al: alle goed raad werd overboord gegooid en het was totale chaos. Van enige samenwerking was de eerste vijf minuten geen sprake. Iedereen dwaalde door de jungle op zoek naar aanwijzingen. Ontzettend leuk om te zien hoe langzaamaan het besef komt wat er moet gebeuren. Stapje voor stapje op zoek naar de oplossing. De spanning neemt toe en er ontstaat vanzelf een team. De escape room is uitdagend voor deze leeftijdscategorie en dat maakt het heel leuk. De inrichting is perfect en het concept zit goed in elkaar.

Het uur gaat snel en we komen steeds dichter bij de oplossing. Via een verbinding wordt soms hulp geboden vanuit de radiokamer. De ontlading is groot als het voorbij is. Wat hebben we het naar de zin gehad! 

Uiteraard nog met z’n allen op de foto en dan naar beneden. Na afloop even iets drinken en lekker onbeperkt friet eten, met een snack. Na het ijsje gaan we moe, maar voldaan naar huis.

Voor iedereen die nog nooit in een escape room is geweest: het is echt een bijzondere ervaring voor jong en oud. Escape room the Jungle: voor de “Big Five” hoef je niet ver van huis!

– Hanneke

PS: Deze toffe escape room voor kinderen is ook te spelen met het gezin. Een super cool én coronparoof uitje! Ook de andere twee escape rooms – De Bom en Revenge of The General – zijn trouwens te spelen met het gezin. Er is hier trouwens nog veel meer leuks te doen, zoals Oud en Nieuw Hollandse Spellen, Pitch&Putt, Voetgolf, Minigolf en nog veel meer! Via de roze button vind je meer informatie.

Meer weten over deze escape room voor kinderen? Je leest er hier alles over! Deze link opent in een nieuwe tab

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

Buitenspeeldag 2026 in en om Apeldoorn en Deventer

Buitenspelen is superbelangrijk, maar wordt steeds minder vanzelfsprekend. Daarom organiseert Jantje Beton de BUITENSPEELDAG! Op woensdag 10 juni wordt van Nederland één grote speelplek gemaakt. Hieronder hebben we alvast wat leuke activiteiten voor je op een rij gezet.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.

Favoriete uitjes & adressen

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Mizza Pizza

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Kinderfeestjes bij Inflora

Meer inspiratie

Kroon op de taart bij CODA

Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Zomerpaleis Het Loo

Een zomer vol spelen en ontdekken bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief