

Blogs & inspiratie
Knutselen met herfstschatten
Gepubliceerd op 31 mei 2024
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Na een wandeling komen mijn kinderen altijd terug met jaszakken vol schatten uit het bos of park. Maar wat kun je er eigenlijk mee doen dan alleen ze te verzamelen? Na een tijdje liggen ze meestal bij ons te thuis verstoffen en worden ze uiteindelijk (in een onbewaakt moment) weggegooid.
Dochter van Kidsproof collega maakte deze schattige herfstdiertjes van haar vondsten. Leuk en makkelijk om samen met je kinderen te maken.
Lief rupsje Deze link opent in een nieuwe tab
Dit lieve rupsje eet gelukkig niet je plantjes op en is gemaakt van mooie grote kastanjes. Natuurlijk kun je dit diertje ook maken van eikels die van de bomen zijn gevallen.
Een beer of rendier van kastanjes Deze link opent in een nieuwe tab
Zijn ze niet schattig? Dit beertje of rendier maak je op een echte herfstdag als je samen met je kids buiten hebt gewandeld om daarna te knutselen met natuurlijke materialen. Superleuk, en de meeste kinderen zijn er dol op!
Veel plezier!
Deze mooie herfstmaterialen werden in het bos gevonden tijdens het wandelen!
Lees ook:
Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.Meer inspiratie

Meivakantie bij MIMIK
Leuke familiefilms en activiteiten tijdens de meivakantie bij MIMIK in Deventer!
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de meivakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.
Natuurexpeditie kriebelbeestjes bij Verwolde
Ga op avontuur tijdens de Natuurexpeditie bij Huis Verwolde in Laren!
Meivakantie Cinemajestic
Bij Cinemajestic zie je deze meivakantie de leukste familiefilms!
Op ontdekking bij het NMM
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?
Meivakantie bij Paleis het Loo
Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!
Middeleeuws Festijn bij Kasteel Cannenburch
Ridders en jonkvrouwen opgelet: Middeleeuws feest bij Kasteel Cannenburch! Kom je ook?