Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Hotspot voor héle gelukkige kids! De Ossenstal!

Gepubliceerd op 31 mei 2024

Middenin het bos, een heerlijk terras dat ook nog eens grenst aan een speeltuin, plek zat én pannenkoeken en meer lekkers! Uiteraard is dit de plek waar kinderen helemaal in hun element zijn, maar ook paps, mams, opa en oma, wie dan ook aanschuift gaan zich hier zeker vermaken!

Neem vanaf de Dellenweg de afslag het bospad en rij een paar honderd meter door om bij het portie geluk, dat De Ossenstal heet, uit te komen! De plek die zich perfect leent voor een heerlijke middag / avond met het gezin of met een stel andere gezellige luitjes. Een walhalla voor kinderen, want de speeltuin is uitdagend genoeg voor heerlijk vermaak. En heb je natuurmonsters? Die kunnen zich in het gebiedje achter de speeltuin uitleven met het sjouwen en bouwen van takken, het ontdekken van torren en ander struikgespuis etc. etc!

Op het menu genoeg lekkers! Uiteraard een hele lijst met pannenkoeken, maar worden jullie blijer van een ander gerecht? Geen probleem, wij probeerden bijvoorbeeld de Ossenstalburger voor je uit, een dikke aanrader. En hebben jullie iets minder mazzel met het weer, dan kun je lekker binnen eten, ruimte genoeg. Ook binnen is het Kidsproof met o.a. een speelhoek. Enneh… niet gek opkijken als je na een tijdje één of zelfs meerdere eenhoorns aan tafel hebt…. leuk cadeautje van De Ossenstal!

De Ossenstal ligt midden in het bos en je kunt dus een fijne combi maken met natuuravontuur en eten&spelen. Ga bijvoorbeeld mee op huifkartocht, een natuurtocht doen met een gids, een GPS-spel spelen of het kinderbelevingspad Deze link opent in een nieuwe tab vanaf De Ossenstal.

Okay, conclusie: Een heerlijke stek, met mooi weer ultiem relaxen met spelende kids in de speeltuin (hadden we het borrelplankje al getipt???), goed sfeertje en een goede combi met iets actiefs eromheen. Wij zeggen: Ga ‘m proberen!

Lees ook:

Alle blogs

12x wandeling met kinderen

De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!

15x Sint Maarten thuis vieren

Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.

40x thuis activiteiten voor een regenachtige dag

Wat te doen met de kids als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle  natte dagen! Je krijgt bijna zin in regen... Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

Favoriete uitjes & adressen

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Bouwen in Speelgoedmuseum Deventer

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Sinterklaasjournaal

Meer inspiratie

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

Sinterklaasjournaal

Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!

Kröller-Müller Museum

Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!