Mi Dushi Wereldmuziek
Maak muziek met klanken uit de hele wereld! Leer djembe of didgeridoo spelen bij Mi Dushi in Apeldoorn.
Mi Dushi is een school voor wereldmuziek en beweging. Een ruim aanbod aan lessen geeft kinderen de mogelijkheid om kennis te maken met klank en dans uit verre landen.
Mi Dushi geeft muzieklessen in het bespelen van Djembé en Didgeridoo. Daarnaast is er de mogelijkheid om te leren buikdansen. Voor de echte liefhebbers biedt Mi Dushi bovendien muziekreizen, workshops en schoolprojecten.
Ontdek de exotische klanken bij Mi Dushi! Klik op de roze button om direct naar de site te gaan.
Kidsproof heeft ook alle kindvriendelijke restaurants op een rijtje gezet. Bekijk ze in de categorie Uiteten.
Midushi School voor Wereldmuziek
Jean Monnetpark 59
7336 BB Apeldoorn
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.
1 april! 15 grapjes om je kind in de maling te nemen
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze leuke grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn? 1 april kikker in je bil!