
Popschool De Maten
Popschool de Maten voor zangles, gitaarles, drumles, pianoles of keyboardles in Apeldoorn.
Ben jij muzikaal en wil je je verder ontwikkelen? Dan ben je bij Popschool de Maten aan het juiste adres.
Je kunt hier zangles, gitaarles, drumles, pianoles of keyboardles volgens.
De school heeft twee lokaties vlakbij Winkelcentrum De Eglantier. Handig want dan kan paps of mams even boodschappen doen terwijl jij les krijgt!
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Wist je dat Kidsproof ook alle leuke winkels voor kinderen op een rij heeft gezet? Je vindt ze in de categorie Kinderwinkels.
Meer inspiratie


Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen
Club Pellikaan Apeldoorn
TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssportenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
In de zomer en het najaar van 2025 zijn er in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen allerlei gezellige en kindvriendelijke festivals te vinden. Lekker naar buiten, samen wat beleven en van alles doen. Hieronder hebben we de leukste festivals voor jong én oud op een rij gezet - maak er samen een onvergetelijke zomer van!
12x zomertips op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de zomer.
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!