Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder & kind zwemmen

Baby-Peuter-Kleuter zwemmen bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn.

Zwemmen kan al bij Aquacentrum Malkander vanaf het moment dat je kind een paar maanden oud is.

Je kunt niet vroeg genoeg leren zwemmen. Tijdens Baby-Peuter-Kleuter zwemmen raken baby’s in het bijzijn van ouders/verzorgers op speelse wijze vertrouwd met het water. Door op jonge leeftijd al regelmatig te gaan zwemmen met baby’s raken ze vertrouwd met het water en voelen zij zich als een vis in het water wanneer ze ouder worden. Uit onderzoek blijkt dat dit een prima basis vormt voor zwemles, waarbij deze kinderen sneller leren zwemmen dan kinderen die niet tot weinig zwemmen.

Wil je meer weten over Ouder-en-kind zwemmen bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn? Klik dan op de roze websitebutton.

Tip: bekijk ook de blogs van Kidsproof voor toffe tips!

Acquacentrum Malkander

Dubbelbeek 56

7333 NJ Apeldoorn

Mail direct

Mail direct naar Acquacentrum Malkander

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x uitjes met het OV in en om Apeldoorn en Deventer

Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

14x kerstvakantie uitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Het is kerstvakantie! Overal lampjes & kerstbomen en heerlijk die vrije dagen in het vooruitzicht! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden. Nog op zoek naar leuke uitjes? Scroll dan gezellig samen door deze tips. Laat de voorpret beginnen!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >