Ouder & kind zwemmen
Baby-Peuter-Kleuter zwemmen bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn.
Zwemmen kan al bij Aquacentrum Malkander vanaf het moment dat je kind een paar maanden oud is.
Je kunt niet vroeg genoeg leren zwemmen. Tijdens Baby-Peuter-Kleuter zwemmen raken baby’s in het bijzijn van ouders/verzorgers op speelse wijze vertrouwd met het water. Door op jonge leeftijd al regelmatig te gaan zwemmen met baby’s raken ze vertrouwd met het water en voelen zij zich als een vis in het water wanneer ze ouder worden. Uit onderzoek blijkt dat dit een prima basis vormt voor zwemles, waarbij deze kinderen sneller leren zwemmen dan kinderen die niet tot weinig zwemmen.
Wil je meer weten over Ouder-en-kind zwemmen bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn? Klik dan op de roze websitebutton.
Tip: bekijk ook de blogs van Kidsproof voor toffe tips!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
12x zomertips op de Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?