Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Joji Na School of Arts

Lessen op het gebied van zang, dans, musical, film en acteren!

Joji Na School of Arts is een theaterschool waar je alles kan leren van zang tot acteren!

In de studio’s aan de Vlijtseweg, maar ook in Gigant, kun je lessen volgen op het gebied van zang, dans, musical, film en acteren. Gedurende het jaar werk je aan diverse presentaties en een eindvoorstelling. Er wordt lesgegeven op zowel recreatief als professioneel niveau. De lessen zijn voor jong én oud, als peuter ben je al welkom bij Joji Na School of Arts ! 

Ontdek het uitgebreide lesaanbod op de site! Klik op de roze button om direct naar de site te gaan!

Inspiratie nodig voor het organiseren van een kinderfeestje? Bekijk dan de categorie Kinderfeestjes.

Joji Na School of Arts

Vlijtseweg 140

7317 AK Apeldoorn

Mail direct

Mail direct naar Joji Na School of Arts

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Club Pellikaan Apeldoorn

TIP! Begin met sporten bij Club Pellikaan inclusief kinderopvang en kidssporten

Zwemles bij Malkander

Van de eerste spetters tot het A-, B- en C-diploma: volg zwemles bij Aquacentrum Malkander in Apeldoorn.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Telekids Musicallessen

Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen! Boek alvast een proefles.

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!