

Samen op pad, tijd met elkaar!
Uitjes van deze weekBlogs & inspiratie
Alle blogs

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.Tips van de maand

Feestje bij Binky
Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Apeldoorn of Zutphen
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
Street Jump Apeldoorn
Ga helemaal los bij Street Jump. Gave Jump Area's als de Big Airbag, Jump Caroussel en meer!Leuk uitje met kinderen in de regio Apeldoorn-Deventer?
Zoek je een leuk uitstapje met kinderen in de regio Apeldoorn-Deventer? Wij hebben alle leuke dingen om te doen voor je verzameld! Op Kidsproof.nl, de leukste uitjes & dagjes uit met kinderen! vind je de leukste tips voor gezinsuitjes en kinderactiviteiten, kindvriendelijke restaurants, originele kinderfeestjes, gave clubjes en workshops in de omgeving van Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Wat gaan we doen vandaag? Zoek je iets leuks om dit weekend of binnenkort te doen met kinderen? Een activiteit voor de woensdagmiddag? Wil je met je kind op pad of samen er op uit? Of je nu een uitje of dagje weg zoekt voor de lente, de zomer, de herfst of de winter: er is zoveel te doen in de regio Apeldoorn-Deventer!
Alle leuke dingen om te doen met kinderen in de omgeving van Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
Op Kidsproof Apeldoorn-Deventer vind je alle leuke kinderactiviteiten in (de omgeving van) Apeldoorn, Deventer, de Veluwe, Zutphen, Beekbergen, Epe, Twello en Hoenderloo! Uit met kinderen? Wij verzamelen álle tips voor je om samen met je baby, peuter, kleuter, kind of het hele gezin een leuk weekend of leuke dag in de regio Apeldoorn-Deventer te beleven. Fijne eropuit tips voor met warm of heet weer, maar ook binnenuitjes voor als het regent of slecht weer is.