Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekhuis Berg en Dal

Heerlijke pannenkoeken eten bij Pannenkoekhuis Berg en Dal in Hoog Soeren.

Een perfect restaurantje om naar toe te gaan als je even wilt genieten van je gezin! Restaurant Berg en Dal is een goed pannenkoekenhuis in Hoog Soeren. Hoog Soeren is een piepklein dorp midden in het bos, maar wel vlakbij de toeristische attracties van Apeldoorn. Maak een fijne combi met een boswandeling of een wandeling over de hei en strijk neer in het restaurant of met mooi weer op het tuinterras waar ook een leuk speelhuisje voor de kinderen is.

Dit is ook een fijn adresje om te prikken als tussenpauze tijdens een fietstocht! Behalve de lekkere pannenkoeken kun je hier ook terecht voor wat drinken met een gebakje of voor een lunch!

Wil je alvast een kijkje op de menukaart nemen? Klik dan op de roze button om direct naar de site te gaan.

Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!

Berg en Dal

Hoog Soeren 30

7346 AB Hoog Soeren

Mail direct

Mail direct naar Berg en Dal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Meer inspiratie

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Carnavalsoptochten rondom Apeldoorn en Deventer

Naar het zuiden voor carnaval? Nee joh! In onze omgeving hebben we genoeg leuke carnavalsoptochten. Klaar voor een feestje? We hebben de optochten voor je op een rijtje gezet.

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief