Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Easy Goiing!

Gewoon zo'n fijn eetcafé, Café de Hamer!

Café de Hamer is een gezellig eetcafé, buiten het centrum, dus makkelijk en gratis parkeren. Vanaf de hotspots zoals de Apenheul of Paleis het Loo ben je zo bij dit café.

Het is een echt eetcafé, dus ’s middags tosti’s op de kaarten en ’s avonds een hamburger of saté!

Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.

Op zoek naar leuke kinderkleding? Kidsproof heeft de leukste winkels voor je op een rij gezet.

Cafe de Hamer

Zwolseweg 275

7345 AA Wenum-Wiesel

Openingstijden di, wo, do en vrij: vanaf 11:30 uur
za: vanaf 12:00 uur
zo: vanaf 11:30 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Halloween activiteiten voor kids rondom Apeldoorn en Deventer

Trick or treat! Halloween wordt steeds populairder in Nederland. Wil jij ook Halloween vieren met je kinderen? Wij verzamelden de griezeligste Halloween activiteiten voor kinderen rondom Apeldoorn en Deventer.

9x Creepy Halloween snacks

Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten. Zij deelde met ons 9 supertips voor creepy Halloween snacks. Deze zijn griezelig, leuk en makkelijk te maken.

 

Griezelige Halloween films voor kinderen

Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!

Kidsproof Kletspraat Halloween

Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!