Easy Goiing!
Gewoon zo'n fijn eetcafé, Café de Hamer!
Café de Hamer is een gezellig eetcafé, buiten het centrum, dus makkelijk en gratis parkeren. Vanaf de hotspots zoals de Apenheul of Paleis het Loo ben je zo bij dit café.
Het is een echt eetcafé, dus ’s middags tosti’s op de kaarten en ’s avonds een hamburger of saté!
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Op zoek naar leuke kinderkleding? Kidsproof heeft de leukste winkels voor je op een rij gezet.
Cafe de Hamer
Zwolseweg 275
7345 AA Wenum-Wiesel
Openingstijden
di, wo, do en vrij: vanaf 11:30 uurza: vanaf 12:00 uur
zo: vanaf 11:30 uur
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!