Landal Miggelenberg
Eten en eindeloos spelen in de speeltuin bij Landal Miggelenberg in Hoenderloo.
Ook voor mensen die niet op het Landal park verblijven is het restaurant met speeltuin gewoon toegankelijk. Je kunt hier superleuk lunchen en dineren.
Is het mooi weer? Dan tippen wij het heerlijke terras. Het terras is iets hoger geleden en kijkt uit op de speeltuin. Kids vermaken zich hier uren, er zijn ondergrondse tunnels, klimtoestellen, klautermogelijkheden over het water, glijbanen en meer.
De kleintjes kunnen spelen op een pleintje op het terras, grotere kinderen kunnen zich uitleven in de grotere speeltuin terwijl paps en mams naar ze kijken vanaf het terras. Heerlijke plek!
Meer weten? Klik op de roze websitebutton.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x fietsroutes met kinderen rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Zijn jouw kids klaar met wandelen, maar wil jij wél graag met ze naar buiten? Stap dan lekker op de fiets! We hebben 7 leuke fietsroutes verzameld die super leuk zijn voor kinderen!
Kikkerdril: hoe ging dat ook alweer?
Zoon van collega Jantine van Kidsproof Leiden wilde zijn spreekbeurt gaan houden over kikkers en dan moet er natúúrlijk kikkerdril onderzocht worden...Dus dat werd kikkerdril vangen en zich verdiepen in het wel en wee van de drilletjes die tijdelijk komen logeren! Geniet mee van de avonturen van mama Jantine en zoonlief en lees alle driltips!
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?