Landal Miggelenberg
Eten en eindeloos spelen in de speeltuin bij Landal Miggelenberg in Hoenderloo.
Ook voor mensen die niet op het Landal park verblijven is het restaurant met speeltuin gewoon toegankelijk. Je kunt hier superleuk lunchen en dineren.
Is het mooi weer? Dan tippen wij het heerlijke terras. Het terras is iets hoger geleden en kijkt uit op de speeltuin. Kids vermaken zich hier uren, er zijn ondergrondse tunnels, klimtoestellen, klautermogelijkheden over het water, glijbanen en meer.
De kleintjes kunnen spelen op een pleintje op het terras, grotere kinderen kunnen zich uitleven in de grotere speeltuin terwijl paps en mams naar ze kijken vanaf het terras. Heerlijke plek!
Meer weten? Klik op de roze websitebutton.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spot aan! Deze boeken stelen de show
Spot aan, boek open! Tijdens de Kinderboekenweek draait alles om optreden, podiumkunsten en verhalen die de show stelen. Wij verzamelden fijne boekentips voor kinderen van 7 tot 12 jaar die perfect bij het thema passen.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Laat techniek je verassen bij de Saxion Technology Day
Doe mee aan gratis leuke workshops en ontdek wat je allemaal met techniek kan!