Alfred Kookt
Lunchen, dineren of een kopje koffie drinken bij Alfred Kookt, Soep & Rotisserie in Apeldoorn!
In het mooiste straatje van Apeldoorn vind je Alfred Kookt, Soep & Rotisserie. Een heerlijk plekje voor een lekkere lunch, kopje koffie of diner. Zelfs Take Away is mogelijk! Wij zijn enorm fan van dit adresje, eigenlijk willen we het als tweede huiskamer! Het is zo cosy bij Alfred. Speel een spelletje schaak of neem zelf iets mee. Er is geen kinderhoekje, maar absoluut Kidsproof vanwege de kookkunsten van Alfred en zijn vermogen kids gezond en lekker te laten eten.
En ja paps en mams…. vers bereide soepen op basis van ambachtelijk getrokken bouillons en het bereiden van kwaliteitsvlees in de rotisserie zijn de specialiteiten van Alfred. Kom je lekker eten? Of neem je het liever mee naar huis? Het kan allemaal! Kom genieten van heerlijke gerechten!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Meer lekkere restaurantjes in en om Apeldoorn en Deventer vind je in de rubriek Uiteten!
Alfred Kookt
Kapelstraat 2
7311 BK Apeldoorn
Openingstijden
Maandag: geslotenDinsdag: gesloten
Woensdag: 10.00 uur – 20.00 uur
Donderdag: 10.00 uur – 20.00 uur
Vrijdag: 10.00 uur – 20.00 uur
Zaterdag: 10.00 uur – 20.00 uur
Zondag: 10.00 uur – 20.00 uur
Toon op kaart
Meer inspiratie
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
Kidsproof terrasje pakken
Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en DeventerBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!