Anne & Max Apeldoorn
Anne & Max is een kindvriendelijk adresje voor ontbijt, koffie, lunch en borrel met speelhoek!
Anne & Max Apeldoorn is niet alleen mooi van buiten, ook binnen ziet het er prachtig uit. Je vindt er een mix van lage en hoge tafels die passen bij hetgeen waarvoor je er komt. En waarvoor kom je er eigenlijk niet? Je bent welkom voor ontbijt, koffie (met of zonder taart), lunch, high-tea én een borrel!
Op de menukaart staan heerlijke (huisgemaakte) taarten, salades, soepen en broodjes. Alles is bio, fairtrade en ambachtelijk en dat proef je! Ook voor de kinderen is er genoeg lekkers te vinden, zoals een dikke tosti en bananenbrood.
Sowieso kan je met gerust hart jouw kinderen meenemen naar Anne & Max! Er is een leuk speelhoekje, een buggy parkeerplaats en een speciale Anne & Max kidscounter. Ook zijn er verschoningsmogelijkheden waar zowel mama als papa bij kunnen. Bij mooi weer kan je op hun terras ook heerlijk genieten van het zonnetje.
Nieuwsgierig geworden? Je vindt meer informatie en het heerlijke menu via de roze button.
Meer leuke ontbijtplekjes? Check onze blog met Kidsproof ontbijt restaurants.
Anne & Max Apeldoorn
Hoofdstraat 145
7311 AV Apeldoorn
Openingstijden
Dagelijks van 8:00 tot 18:00 uurZondag vanaf 09:00 geopend
Prijs
Zie roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas vieren in Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Wat is er allemaal te doen rondom Sinterklaas in omgeving Apeldoorn, Deventer, Zutphen? Wij verzamelden de leukste uitjes en activiteiten voor je!
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!