
Bij Maarten in ’t Koetshuis
Fijn restaurant met kindermenu en speelhoek, gelegen naast kasteel Cannenburch!
Bij Maarten in ’t Koetshuis ligt naast kasteel Cannenburch, omringd door prachtige bossen. Het is een fijne plek waar je gastvrij wordt ontvangen voor wat te drinken, een lunch of zelfs een diner en waar kids kunnen spelen in de speelhoek.
Voor de kids is er een speciale kaart met onder andere lekkere broodjes, pannenkoeken, frietjes met mayo en appelmoes en heerlijke toetjes. De echte kleintjes kunnen smullen van een wortel-twist, een zoet stamppotje of een bulgur ratjetoe.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Bij Maarten in 't Koetshuis
Maarten van Rossumplein 2
8170 AA Vaassen
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag van 9:30 tot 18:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


9x kindvriendelijke lunchen
Onze tips voor de leukste kindvriendelijke lunchplekjes in Apeldoorn!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!