De Jagerstee
Een heerlijk kindermenu voor kleine gasten bij De Jagerstee in Epe!
Op vakantiepark RCN De Jagerstee kan je heerlijk smullen in de brasserie. Speciaal voor de kleine gasten is er een heerlijk menu samengesteld en ook de vrienden Alex & Sammy zijn aanwezig! Wil je een keer makkelijk eten? Haal dan de Alex & Sammy snackbox in de snackbar!
Voor meer info klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
De Vroolijke Frans
Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om ApeldoornBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!