Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant De ProefTuin

Smullen van pizza's uit de houtoven, minigolf en speelbos bij De Proeftuin!

Bij De ProefTuin in Hoenderloo geniet je van heerlijk eten in de prachtige Veluwse natuur. Kies uit de uitgebreide kaart met verrassende en verfijnde gerechten uit de Italiaanse keuken. Ook de houtoven pizza’s zijn een echte aanrader. De ‘bambino’ kan kiezen uit een lekker pizza of smullen met de kinderpasta Bolognese.

Of je nou binnen of buiten wil zitten: bij De ProefTuin kun je voor beide terecht. Er is een zonnig terras, maar ook een overdekte veranda, waarbij je uitkijkt op de tuin. Voor kids is er genoeg te doen. Voor kinderen tot 16 jaar is er een speeltuin met verschillende toestellen. Én er is een midgetgolfbaan met 18 holes. Een leuke activiteit voor jong & oud!

Voor meer info en de menukaart klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

De Proeftuin

De Krim 4

7351 BL Hoenderloo

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

Happy Tosti Deventer

Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!

De Vroolijke Frans

Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!