De Revolutie in Zutphen
Geniet van de fijne sfeer en lekker eten bij de Revolutie in Zutphen!
Relaxte sfeer
Bij de Revolutie in Zutphen kan het hele gezin genieten. Er is genoeg keuze en voor de kids een kindermenu! Ook staat er een kinderijsje op het menu, met een cadeautje uit de grabbelton. Hoe leuk is dat!
Klik voor meer informatie op de roze button.
Meer leuke Kidsproof hotspots in Zutphen vind je in onze blog.
de Revolutie
Zaadmarkt 74
7201 KM Zutphen
Openingstijden
Zie website.Prijs
Zie website.
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2026
Hij komt...hij komt... 14 november 2026 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!