
Brasserie Pa en Ma
Brasserie Pa en Ma, lekker uiteten met het hele gezin in de verbouwde rundveestal in Schalkhaar
Tja… met zo’n naam moet het natuurlijk een Kidsproof restaurant zijn! En dat is het!
Brasserie Pa en Ma is hardstikke mooi gelegen, heel landelijk net buiten Deventer. Het restaurant is gevestigd in een oude rundveestal. Het keukenteam kookt met passie en ambacht de lekkerste gerechten, met altijd verse en huisgemaakte producten en bij voorkeur uit de regio.
De kinderen kunnen kiezen uit een uitgebreid kindermenu. Ze hoeven zicht niet te verevelen tijdens het wachten: er staat een springkussen waar ze zich op uit kunnen leven.
Meer weten over dit kindvriendelijke restaurant? Klik dan op de roze websitebutton.
Brasserie Pa en Ma
Spanjaardsdijk 68
7433 PX Schalkhaar
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer
Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!