Brasserie Pa en Ma
Brasserie Pa en Ma, lekker uiteten met het hele gezin in de verbouwde rundveestal in Schalkhaar
Tja… met zo’n naam moet het natuurlijk een Kidsproof restaurant zijn! En dat is het!
Brasserie Pa en Ma is hardstikke mooi gelegen, heel landelijk net buiten Deventer. Het restaurant is gevestigd in een oude rundveestal. Het keukenteam kookt met passie en ambacht de lekkerste gerechten, met altijd verse en huisgemaakte producten en bij voorkeur uit de regio.
De kinderen kunnen kiezen uit een uitgebreid kindermenu. Ze hoeven zicht niet te verevelen tijdens het wachten: er staat een springkussen waar ze zich op uit kunnen leven.
Meer weten over dit kindvriendelijke restaurant? Klik dan op de roze websitebutton.
Meer inspiratie
De Vroolijke Frans
Bij De Vroolijke Frans geniet je van smaakmakers uit de regio, met speciaal menu voor de kids!
Happy Tosti Deventer
Tosti's eten: fijn binnen op een schommel of buiten op het stadsterras! Toffe plek voor het hele gezin!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en DeventerBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.