Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Herberg Nuwenspete

Goed eten, kindvriendelijk, in het bos en met een mooi terras bij Herberg Nuwenspete in Nunspeet!

Lekker eten & drinken, daar houden ze van bij Herberg Nuwenspete. In een mooie omgeving is deze herberg de ideale plek om gezinnen te ontvangen en iedereen zich thuis te laten voelen. Kom bij Herberg Nuwenspete genieten van een lekkere kop koffie, een ontbijtje, lunch of diner in een ongedwongen sfeer en in de prachtige Veluwse natuur.

Voor kinderen zijn er speciale gerechten te bestellen van de kinderkaart én wat een diner bij Herberg Nuwenspete extra bijzonder maakt voor kinderen is het feit dat zij hun ijsje zelf aan tafel mogen versieren!

Wil je meer weten over dit nieuwe restaurant op de Veluwe? Klik dan op de roze websitebutton!

Tip: P.s. meer van dit soort leuke tips? Meld je dan ook aan voor onze nieuwsbrief!

Herberg Nuwenspete

Ericaweg 3

8072 PV Nunspeet

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 11.00 tot 22:00 uur geopend
Mail direct

Mail direct naar Herberg Nuwenspete

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Jeff’s Farmhouse Terwolde

Diner met uitzicht over de IJssel én pannenkoeken voor de kids!

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief