Het Oude Kantongerecht
Zoek een plekje in de zon in de heerlijke binnentuin! Of blijf zelfs een nachtje slapen.
Vooral met mooi weer is deze brasserie een hotspot! Achter dit karakteristieke pand ligt namelijk een heerlijke stadstuin. In deze tuin zijn verschillende zitjes gemaakt waar je thee kunt drinken, kunt lunchen of highteaen. Je kunt trouwens ook overnachten in de B&B. Fantastische locatie in het centrum van Apeldoorn!
Het is een zaak met trotse & unieke medewerkers in de bediening. Via Stichting De Passerel werken mensen met een beperking in Het Oude Kantongerecht.
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Wist je dat Kidsproof ook alle leuke uitjes in de regio heeft verzameld? Klik hiervoor op de categorie Eropuit.
Het Oude Kantongerecht
Stationsstraat 168
7311 MJ Apeldoorn
Openingstijden
ma t/m za: 09:00 - 17:30 uurToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
18x Herfstvakantie uitjes
Yes, herfstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Apeldoorn en Deventer.
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan ZeeBlogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!