Het Oude Kantongerecht
Zoek een plekje in de zon in de heerlijke binnentuin! Of blijf zelfs een nachtje slapen.
Vooral met mooi weer is deze brasserie een hotspot! Achter dit karakteristieke pand ligt namelijk een heerlijke stadstuin. In deze tuin zijn verschillende zitjes gemaakt waar je thee kunt drinken, kunt lunchen of highteaen. Je kunt trouwens ook overnachten in de B&B. Fantastische locatie in het centrum van Apeldoorn!
Het is een zaak met trotse & unieke medewerkers in de bediening. Via Stichting De Passerel werken mensen met een beperking in Het Oude Kantongerecht.
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Wist je dat Kidsproof ook alle leuke uitjes in de regio heeft verzameld? Klik hiervoor op de categorie Eropuit.
Het Oude Kantongerecht
Stationsstraat 168
7311 MJ Apeldoorn
Openingstijden
ma t/m za: 09:00 - 17:30 uurToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Buitenspeeldag 2026 in en om Apeldoorn en Deventer
Buitenspelen is superbelangrijk, maar wordt steeds minder vanzelfsprekend. Daarom organiseert Jantje Beton de BUITENSPEELDAG! Op woensdag 10 juni wordt van Nederland één grote speelplek gemaakt. Hieronder hebben we alvast wat leuke activiteiten voor je op een rij gezet.