Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Nostalgie

Gezellig lunchen of dineren bij Restaurant Nostalgie en het kindernatuurpad lopen!

Tegenover de kerk en op steenworp van Zutphen vind je het gezelligste café van Baak. Vanaf het terras heb je een prachtig uitzicht over de grote Baakse kerk en de tuinen. Op de menukaart staan onder andere soepen, tosti’s, broodjes, uitsmijters en diverse borrelhapjes. Voor de kids is er keuze uit diverse broodjes met lekker zoet beleg en een pannekoek met verschillende versiersels!

Tip: Het Wapen van Baak is ook het startpunt van kindernatuurpad ’t Hertenpad. Met deze wandeling worden families uitgedaagd de natuur te leren kennen door leuke opdrachten te doen.

Voor meer informatie en de menukaart klik je op de roze button.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!

Het Wapen van Baak

Wichmondseweg 30

7223 LH Baak

Openingstijden Donderdag t/m zondag open vanaf 11:00
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Jeff’s Farmhouse Terwolde

Diner met uitzicht over de IJssel én pannenkoeken voor de kids!

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!

Sinterklaas vieren in Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025

Wat is er allemaal te doen rondom Sinterklaas in omgeving Apeldoorn, Deventer, Zutphen? Wij verzamelden de leukste uitjes en activiteiten voor je!

Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025

Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief