Restaurant Nostalgie
Gezellig lunchen of dineren bij Restaurant Nostalgie en het kindernatuurpad lopen!
Tegenover de kerk en op steenworp van Zutphen vind je het gezelligste café van Baak. Vanaf het terras heb je een prachtig uitzicht over de grote Baakse kerk en de tuinen. Op de menukaart staan onder andere soepen, tosti’s, broodjes, uitsmijters en diverse borrelhapjes. Voor de kids is er keuze uit diverse broodjes met lekker zoet beleg en een pannekoek met verschillende versiersels!
Tip: Dit restaurant is ook het startpunt van kindernatuurpad ’t Hertenpad. Met deze wandeling worden families uitgedaagd de natuur te leren kennen door leuke opdrachten te doen.
Voor meer informatie en de menukaart klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Restaurant Nostalgie
Wichmondseweg 30
7223 LH Baak
Openingstijden
Donderdag t/m zondag open vanaf 11:00Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.