Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Talamini Deventer

Ambachtelijk ijs volgens oud familierecept, ook lactose- en allergenenvrij ijs!

Al generaties lang kan je genieten van het lekkere ijs van Talamini. Je kunt hier kiezen uit meer dan 35 smaken ijs, maar ook smullen van een broodje.

Het grootste deel van de ingrediënten komt nog altijd uit Italië en het fruitijs wordt gemaakt op basis van echt fruit, zonder toevoegingen. Je kunt kiezen uit de soorten pura frutta, panna en sorbet. De pura frutta smaken zijn lactose- en allergenenvrij.

Als de zon schijnt kan je heerlijk zitten op het terras voor de ijssalon, natuurlijk is er binnen anders ook een plekje te vinden.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Talamini Deventer

Brink 103

7411 BZ Deventer

Mail direct

Mail direct naar Talamini Deventer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lammetjes kijken!

Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie

Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief