Zoete Geit
De Zoete Geit is een walhalla vol snoep, taarten, koeken en lekkernijen. Smullen!
In een prachtig pand in Deventer vind je Zoete Geit, een walhalla van lekkers! Het is de perfecte locatie voor snoep, taarten, koeken en andere lekkernijen.
Bij Zoete Geit vind je meer dan 60 soorten (oud-Hollands) snoep en mega veel soorten drop. En ook de vitrine staat dagelijks vol met de meest heerlijke gebakjes, taarten en koeken.
Voor meer info en de webshop klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de Kidsproof Apeldoorn nieuwsbrief!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
8x restaurant met speelhoek
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om ApeldoornBlogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.