Zoete Geit
De Zoete Geit is een walhalla vol snoep, taarten, koeken en lekkernijen. Smullen!
In een prachtig pand in Deventer vind je Zoete Geit, een walhalla van lekkers! Het is de perfecte locatie voor snoep, taarten, koeken en andere lekkernijen.
Bij Zoete Geit vind je meer dan 60 soorten (oud-Hollands) snoep en mega veel soorten drop. En ook de vitrine staat dagelijks vol met de meest heerlijke gebakjes, taarten en koeken.
Voor meer info en de webshop klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de Kidsproof Apeldoorn nieuwsbrief!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
11x lekker ontbijten
Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!
15x pannenkoeken eten
De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer
Kidsproof terrasje pakken
Zin om een terrasje te pakken? Wij hebben de leukste terrassen met speeltuin voor je verzameld!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!