Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boekstart bij CODA

Het gezellige voorlees-halfuurtje in de bibliotheek van CODA Apeldoorn met Boekstart!

Hoe lees je het beste voor en welke boeken passen het beste bij jou en je kind? Tijdens BoekStart ontdek je hoe leuk voorlezen is.

Samen met je baby of peuter plaatjes bekijken en verhaaltjes vertellen, is niet alleen goed voor de taalontwikkeling maar verhoogt ook de concentratie en versterkt de band tussen ouder en kind. Tevens is uit onderzoek gebleken dat kinderen al vanaf 6 maanden woordjes herkennen – nóg een reden om voor te lezen dus.

BoekStart Inloop begint met voorlezen uit een van de prachtige kinderboeken uit de CODA Collectie. Vervolgens wordt met een kopje koffie, thee of limonade erbij, gepraat over voorlezen thuis en beantwoordt CODA vragen. Zo doe je nieuwe voorleesideeën op!

Meer weten? Klik op de roze button om naar de site van de bibliotheek te gaan.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de leuke clubjes voor kids!

Deze activiteit is elke woensdag en vrijdag

CODA

Vosselmanstraat 299

7311 CL Apeldoorn

Openingstijden Elke woensdag en vrijdag van 10.30 tot 11.00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar CODA

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spelen op de Brink Deventer

Gezellig spelen op de Brink met oud-hollands of modern speelgoed!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Mini Mornings

De allerkleinste kids maken kennis met de bioscoop tijdens de Mini Mornings van Vue!

12 zomeruitjes op de Veluwe

De leukste zomertips voor gezinnen op de Veluwe!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x zomertips op de Veluwe

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de zomer.

Festivals in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

In de zomer en het najaar van 2025 zijn er in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen allerlei gezellige en kindvriendelijke festivals te vinden. Lekker naar buiten, samen wat beleven en van alles doen. Hieronder hebben we de leukste festivals voor jong én oud op een rij gezet - maak er samen een onvergetelijke zomer van!

6x leuke minigolf en pitch & putt locaties

Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer!  Van minigolf tot het unieke voetgolf!

11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief