Boekstart bij CODA
Het gezellige voorlees-halfuurtje in de bibliotheek van CODA Apeldoorn met Boekstart!
Hoe lees je het beste voor en welke boeken passen het beste bij jou en je kind? Tijdens BoekStart ontdek je hoe leuk voorlezen is.
Samen met je baby of peuter plaatjes bekijken en verhaaltjes vertellen, is niet alleen goed voor de taalontwikkeling maar verhoogt ook de concentratie en versterkt de band tussen ouder en kind. Tevens is uit onderzoek gebleken dat kinderen al vanaf 6 maanden woordjes herkennen – nóg een reden om voor te lezen dus.
BoekStart Inloop begint met voorlezen uit een van de prachtige kinderboeken uit de CODA Collectie. Vervolgens wordt met een kopje koffie, thee of limonade erbij, gepraat over voorlezen thuis en beantwoordt CODA vragen. Zo doe je nieuwe voorleesideeën op!
Meer weten? Klik op de roze button om naar de site van de bibliotheek te gaan.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de leuke clubjes voor kids!
Deze activiteit is elke woensdag en vrijdag
CODA
Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
Openingstijden
Elke woensdag en vrijdag van 10.30 tot 11.00 uurPrijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Familiedag Maak je Myceliumnetwerk
Tijdens de voorjaarsvakantie is er een leuke Familiedag bij CODA!
Familiefilms in de voorjaarsvakantie
Samen naar de film bij Cinemajestic in Zutphen in de voorjaarsvakantie!
Kinderfilms in de voorjaarsvakantie
Samen naar de film bij GIGANT in Apeldoorn. Leuke films voor jong en oud!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.