Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boekstart bij CODA

Het gezellige voorlees-halfuurtje in de bibliotheek van CODA Apeldoorn met Boekstart!

Hoe lees je het beste voor en welke boeken passen het beste bij jou en je kind? Tijdens BoekStart ontdek je hoe leuk voorlezen is.

Samen met je baby of peuter plaatjes bekijken en verhaaltjes vertellen, is niet alleen goed voor de taalontwikkeling maar verhoogt ook de concentratie en versterkt de band tussen ouder en kind. Tevens is uit onderzoek gebleken dat kinderen al vanaf 6 maanden woordjes herkennen – nóg een reden om voor te lezen dus.

BoekStart Inloop begint met voorlezen uit een van de prachtige kinderboeken uit de CODA Collectie. Vervolgens wordt met een kopje koffie, thee of limonade erbij, gepraat over voorlezen thuis en beantwoordt CODA vragen. Zo doe je nieuwe voorleesideeën op!

Meer weten? Klik op de roze button om naar de site van de bibliotheek te gaan.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de leuke clubjes voor kids!

Deze activiteit is elke woensdag en vrijdag

CODA

Vosselmanstraat 299

7311 CL Apeldoorn

Openingstijden Elke woensdag en vrijdag van 10.30 tot 11.00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar CODA

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Mini Mornings

De allerkleinste kids maken kennis met de bioscoop tijdens de Mini Mornings van Vue!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Open dag Scouting st Victor

Kom sfeer proeven bij Scouting St. Victorgroep in het Orderbos!

FC straat komt naar Apeldoorn!

Gratis voetbalclinics van FC Straat met Sportservice Apeldoorn!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe

De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?

Leuke wandelroutes met de hond

Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Kikkerdril: hoe ging dat ook alweer?

Zoon van collega Jantine van Kidsproof Leiden wilde zijn spreekbeurt gaan houden over kikkers en dan moet er natúúrlijk kikkerdril onderzocht worden...Dus dat werd kikkerdril vangen en zich verdiepen in het wel en wee van de drilletjes die tijdelijk komen logeren! Geniet mee van de avonturen van mama Jantine en zoonlief en lees alle driltips!

7x fietsroutes met kinderen rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Zijn jouw kids klaar met wandelen, maar wil jij wél graag met ze naar buiten? Stap dan lekker op de fiets! We hebben 7 leuke fietsroutes verzameld die super leuk zijn voor kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief