
Boekstart bij CODA
Het gezellige voorlees-halfuurtje in de bibliotheek van CODA Apeldoorn met Boekstart!
Hoe lees je het beste voor en welke boeken passen het beste bij jou en je kind? Tijdens BoekStart ontdek je hoe leuk voorlezen is.
Samen met je baby of peuter plaatjes bekijken en verhaaltjes vertellen, is niet alleen goed voor de taalontwikkeling maar verhoogt ook de concentratie en versterkt de band tussen ouder en kind. Tevens is uit onderzoek gebleken dat kinderen al vanaf 6 maanden woordjes herkennen – nóg een reden om voor te lezen dus.
BoekStart Inloop begint met voorlezen uit een van de prachtige kinderboeken uit de CODA Collectie. Vervolgens wordt met een kopje koffie, thee of limonade erbij, gepraat over voorlezen thuis en beantwoordt CODA vragen. Zo doe je nieuwe voorleesideeën op!
Meer weten? Klik op de roze button om naar de site van de bibliotheek te gaan.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de leuke clubjes voor kids!
Deze activiteit is elke woensdag en vrijdag
CODA
Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
Openingstijden
Elke woensdag en vrijdag van 10.30 tot 11.00 uurPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Moederdag recept: kaneelbrood
Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!
8x DIY Moederdag cadeautjes
Het is bijna Moederdag. Voor moeders de leukste dag van het jaar! Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje... Wie wordt daar nou niet blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar ideeën voor zelfgemaakte Moederdag-verrassingen.
Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe
80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!