Discozwemmen
Dans, zing en duik mee tijdens het discozwemmen op de vrijdagavond bij De Scheg!
Iedere vrijdagavond staan de discolampen aan en er is een DJ aanwezig in De Scheg, voor een toffe avond discozwemmen met vriendjes en vriendinnetjes! Dans, zing en duik in één van de vele glijbanen, zoals de Gletsjer Slide of roetsj met z’n allen van de Lava Slide. Voor echte waaghalzen is er de 70 meter lange Northern Light Slide.
Kom je ook? Let op: discozwemmen is onderdeel van recreatief zwemmen, deelname is alleen mogelijk voor kinderen en volwassen met minimaal een A/B diploma.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Elke vrijdagavond
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Zomerpaleis
Een zomer vol spelen en ontdekken bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!
Kroon op de taart bij CODA
Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Buitenspeeldag 2026 in en om Apeldoorn en Deventer
Buitenspelen is superbelangrijk, maar wordt steeds minder vanzelfsprekend. Daarom organiseert Jantje Beton de BUITENSPEELDAG! Op woensdag 10 juni wordt van Nederland één grote speelplek gemaakt. Hieronder hebben we alvast wat leuke activiteiten voor je op een rij gezet.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).