Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Discozwemmen

Dans, zing en duik mee tijdens het discozwemmen op de vrijdagavond bij De Scheg!

Iedere vrijdagavond staan de discolampen aan en er is een DJ aanwezig in De Scheg, voor een toffe avond discozwemmen met vriendjes en vriendinnetjes! Dans, zing en duik in één van de vele glijbanen, zoals de Gletsjer Slide of roetsj met z’n allen van de Lava Slide. Voor echte waaghalzen is er de 70 meter lange Northern Light Slide.

Kom je ook? Let op: discozwemmen is onderdeel van recreatief zwemmen, deelname is alleen mogelijk voor kinderen en volwassen met minimaal een A/B diploma.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Elke vrijdagavond

De Scheg

Piet Van Donkplein 1

7422 LW Deventer

Openingstijden Vrijdagavonden 19:15 - 21:30
Mail direct

Mail direct naar De Scheg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfst vol verhalen bij MIMIK

Kinderfilms, theater, een pyjamaontbijt en creatieve workshops tijdens de herfstvakantie bij MIMIK.

Herfstvakantie bij CODA

LEGO bouwen, taarten versieren, verhalen luisteren en nog veel meer! Ontdek het herfstvakantieprogramma.

Herfstvakantie bij Gigant

Samen naar de film én een gratis theaterworkshop volgen? Ontdek de gezellige herfstvakantie bij Gigant.

Herfstvakantie bij Cinemajestic

Samen genieten van de leukste kinderfilms én lekkere snacks die gewoon naar jullie stoel worden gebracht.

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!

Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!