Discozwemmen
Dans, zing en duik mee tijdens het discozwemmen op de vrijdagavond bij De Scheg!
Iedere vrijdagavond staan de discolampen aan en er is een DJ aanwezig in De Scheg, voor een toffe avond discozwemmen met vriendjes en vriendinnetjes! Dans, zing en duik in één van de vele glijbanen, zoals de Gletsjer Slide of roetsj met z’n allen van de Lava Slide. Voor echte waaghalzen is er de 70 meter lange Northern Light Slide.
Kom je ook? Let op: discozwemmen is onderdeel van recreatief zwemmen, deelname is alleen mogelijk voor kinderen en volwassen met minimaal een A/B diploma.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Elke vrijdagavond
Meer inspiratie
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.
Sterren kijken bij Bussloo
Ontdek de sterrenhemel tijdens de kijkavonden van Volkssterrenwacht Bussloo!
Kinderkaravaan van Orpheus
Dit gratis openlucht kindertheater van Orpheus is elke dag op een andere groene plek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe
Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.