Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op stap met de knapzak (6+)

Lekker op stap met een goedgevulde knapzak rondom Huis Verwolde!

Ga tijdens openingstijden met een echte boerenknapzak aan een tak op stap rondom huis Verwolde. In de knapzak zit een speurtocht, touwtje om de boom te meten en een drankje en na je wandeling krijg je ook nog een klein cadeautje!

Met deze superleuke knapzakroute ontdekken kinderen vanaf 6 jaar samen met volwassenen de natuur rondom Verwolde. De knapzak koop je in de museumwinkel voor € 7,50.

Tip: deze speurtocht is ook te boeken voor kinderfeestjes!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Deze activiteit kan je altijd tijdens openingstijden van Huis Verwolde doen. Via de roze button vind je de actuele openingstijden.

Huis Verwolde

Jonker Emilelaan 4

7245 TL Laren

Prijs €7,50
Mail direct

Mail direct naar Huis Verwolde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Grote Puntje Puntje Show (7+)

Een muzikale theatershow voor kinderen met grote vragen bij Mimik Deventer!

Speelgoed uit de jaren ’70

Dit is nostalgie: speelgoed uit de jaren '70 bij het Speelgoedmuseum in Deventer!

Herfst in het Paleis!

Super leuke activiteiten in de herfstvakantie bij Paleis Het Loo!

Herfstvakantie bij Gigant

Deze herfstvakantie draaien er weer super leuke kinderfilms bij Gigant, kom ook langs!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn

Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief