
Lammetjesdag in Epe/Heerde
Beschuit met muisjes. Lammetjesdag in Epe/Heerde! Komen jullie ook?
Lammetjesdag – 12.00-16.00 uur. Feestelijke afsluiting van de lammertijd in de schaapskooi en aangrenzende weilanden. Bezoekers mogen met lammetjes knuffelen en met de schapen het weiland in.
Diverse attracties en activiteiten en weer beschuit met muisjes als traktatie. Toegang gratis.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lees ook onze blog: Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Lees verder Lees verderSchaapskooi Epe/Heerde
Openingstijden
16 maart vanaf 12.00 uur-16.00 uurPrijs
GratisMeer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
In de zomer en het najaar van 2025 zijn er in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen allerlei gezellige en kindvriendelijke festivals te vinden. Lekker naar buiten, samen wat beleven en van alles doen. Hieronder hebben we de leukste festivals voor jong én oud op een rij gezet - maak er samen een onvergetelijke zomer van!
12x zomertips op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze zomer. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de zomer.
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!