Blogs & inspiratie
Herfstbingo!
Gepubliceerd op 18 september 2025
De herfst is voor ons hét seizoen om lekker naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen wandelen we graag op de Veluwe of in één van de prachtige bossen rondom Apeldoorn en Deventer. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Uitprinten en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
In de herfst ligt het bos vol met de mooiste herfstschatten: kastanjes, oranje bladeren, paddenstoelen… Vind jij ze allemaal? Op zoek naar mooie natuurgebieden in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe? Check onze Eropuit-themapagina Deze link opent in een nieuwe tab voor tips!

Opslaan, uitprinten en zoeken maar. Veel plezier!
Lieve groetjes,
Patricia
Lees ook:
Alle blogs
12x zomertips op de Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).Meer inspiratie
12 zomeruitjes op de Veluwe
De leukste zomertips voor gezinnen op de Veluwe!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Ontdek Uddel tijdens Atlas van Apeldoorn
Ga mee op ontdekkingstocht door Uddel tijdens Atlas van Apeldoorn bij CODA!