Blogs & inspiratie
Stoere Vaderdag-tips om zelf te maken!!
Gepubliceerd op 8 juli 2024
Vaderdag komt er bijna aan. Dé dag om papa eens even flink in het zonnetje te zetten. Met een stoere knutsel of een lekker, zelf gemaakt gerechtje. Kun je nog wel een beetje inspiratie gebruiken? Kijk dan eens naar deze toppers uit onze DIY-categorie.
De meeste papa’s hebben wel een bureau. Thuis of op kantoor. Super handig als er dan een mooie steen op ligt waar hij belangrijke papieren onder vast kan klemmen. Zodat ze niet wegwaaien. Zoek een steen en maak deze kei voor papa. Door de tekst ‘Voor een kei van een vader’ wordt deze extra speciaal om te geven. Of maak een cadeau waar je je eigen handen bij gebruikt. Op dit schilderijtje bijvoorbeeld zijn er bloemen mee gemaakt. Schattig toch?

Houden jullie meer van koken en bakken dan van knutselen? Ook dan zijn er legio leuke verrassingen te bedenken. Dit spiegelei in de vorm van een gezichtje vind ik zelf echt een hit voor bij het ontbijt bijvoorbeeld en de Vaderdag cupcakes doen het natuurlijk goed bij de thee!

En kan jullie papa een klein grapje wel waarderen? Maak dan deze zeilbootjes voor bij het ontbijt als hij een fanatieke zeiler is of het gebitje, voor de?papa’s?waar je al wat grijze haren kan spotten. Wel vergezellen van een dikke knipoog natuurlijk?hè, deze laatste!

Fijne Vaderdag!
PS. Nog aan het verzinnen wat voor leuks jullie op Vaderdag met z’n allen gaan ondernemen? Kijk eens in de Eropuit-categorie Deze link opent in een nieuwe tab. Daar vind je heel veel leuke uitjes in de buurt!
Lees ook:
Alle blogs
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
40x thuis activiteiten voor een regenachtige dag
Wat te doen met de kids als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle natte dagen! Je krijgt bijna zin in regen... Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?Meer inspiratie
Sinterklaasjournaal
Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!
Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!
Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.