Boschbad Apeldoorn
Het Boschbad in Apeldoorn! Een heerlijke dag uit met hele gezin bij het grootste buitenbad van Nederland!
Dit is echt een héél groot openluchtzwembad! Er zijn drie verwarmde baden; een wedstrijdbad, een recreatiebad, peuterbaden met leuke glijbanen en een hele leuke waterspeeltuin.
Voor en na het zwemmen kun je lekker relaxen en spelen op de enorme ligweide, verschillende speeltuintjes, 3×3 basketbal, teqball tafel en een springkussen.
Dus met mooi weer, inpakken die tassen! Boterhammen en drinken mee en je bent hier de hele dag aan het genieten!
Wist je dat je een dagje zwemmen ook goed combineren met Minigolf Apeldoorn?
Check de website voor de openingstijden, deze worden bepaald aan de hand van de weersvoorspelling!
Nooit meer leuke tips missen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!
Boschbad Apeldoorn
Felualaan 29
7313 GM Apeldoorn
Openingstijden
De openingstijden worden bepaald aan de hand van de weersverwachting.Kijk voor de actuele openingstijden op de website, klik op de roze button om naar de site te gaan!
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!
De leukste natuurspeurtochten rondom de Veluwe
De natuur heeft heel veel te bieden, maar eerlijk is eerlijk: de kinderen staan niet altijd te springen om weer te gaan wandelen. Wist je dat er heel veel leuke natuurspeurtochten op en rondom de Veluwe zijn? Ideaal voor een mooie wandeling door de natuur met kinderen! Wedden dat ze nu wel mee willen?