Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Ulebelt

Voor gezonde, rode konen! Kinderboerderij, natuurspeelplaats, waterspeelplaats bij De Ulebelt!

De Ulebelt is een heerlijke plek in Deventer als je houdt van boerderijdieren en urenlang speelplezier. Op de kinderboerderij staan de leukste dieren in de stal en met mooi weer in de wei. En maak vooral de combi met het spelen op de natuurspeelplaats. Kleren aantrekken die lekker vies mogen worden en laat de natuur en het kind z’n ding doen! Nog meer energie over, maak dan ook een wandeling door de leuke thematuinen of langs de weilanden.

Gezonde rode konen zijn gegarandeerd en extra leuk; dit uitje is helemaal gratis. En over leuk gesproken, dat De Ulebelt leuk is daar mag niet aangetwijfeld worden want ze hebben een award op zak voor het Leukste Uitje van Overijssel!

Wil je meer weten over De Ulebelt in Deventer? Klik dan op de roze websitebutton!

P.s. je kunt ook een kinderfeestje bij De Ulebelt organiseren.

De Ulebelt

Maatmansweg 3

7425 NC Deventer

Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar De Ulebelt

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

22x zomeruitjes

Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.

Kroon op de taart bij CODA

Ontdek samen de fantasiewereld van illustrator Thé Tjong-Khing in CODA Museum Apeldoorn.

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!