
De Ulebelt
Voor gezonde, rode konen! Kinderboerderij, natuurspeelplaats, waterspeelplaats bij De Ulebelt!
De Ulebelt is een heerlijke plek in Deventer als je houdt van boerderijdieren en urenlang speelplezier. Op de kinderboerderij staan de leukste dieren in de stal en met mooi weer in de wei. En maak vooral de combi met het spelen op de natuurspeelplaats. Kleren aantrekken die lekker vies mogen worden en laat de natuur en het kind z’n ding doen! Nog meer energie over, maak dan ook een wandeling door de leuke thematuinen of langs de weilanden.
Gezonde rode konen zijn gegarandeerd en extra leuk; dit uitje is helemaal gratis. En over leuk gesproken, dat De Ulebelt leuk is daar mag niet aangetwijfeld worden want ze hebben een award op zak voor het Leukste Uitje van Overijssel!
Wil je meer weten over De Ulebelt in Deventer? Klik dan op de roze websitebutton!
P.s. je kunt ook een kinderfeestje bij De Ulebelt organiseren.
De Ulebelt
Maatmansweg 3
7425 NC Deventer
Prijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie


Boschbad Apeldoorn
Het Boschbad in Apeldoorn! Een heerlijke dag uit met hele gezin bij het grootste buitenbad van Nederland!
Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!