Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterdorp Klarenbeek

Mysterieus dorp met te leuke huisjes van kabouters in Klarenbeek!

Degene die dit dorpje heeft neergezet is geniaal! Hoe simpel kan het zijn… maar de kids (en ouders!) worden hier zó blij van!

Over een paar honderd meter vind je naast het pad en wat dieper in het bos tussen de grote bomen de meest schattige kabouterhuisjes, maar ook andere dorpse voorzieningen zoals een sporthal en de buurtkroeg. De kleine details zijn erg leuk, zoals kleine brievenbusjes en containers. Maar ook bijvoorbeeld een tuintafel met wijnglazen. Kinderen kijken hun ogen uit.

Je vindt dit pad in het bos bij station Klarenbeek. De auto kun je bij het station parkeren en je loopt dan naar de andere kant en via het bospad het kabouterdorp in.

Check ook deze 5 natuurplekken in de regio die absoluut een aanrader zijn voor kinderen!

Kabouterdorp Klarenbeek

Hoofdweg

7382 Klarenbeek

Prijs gratis

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

22x zomeruitjes

Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief