Kabouterdorp Klarenbeek
Mysterieus dorp met te leuke huisjes van kabouters in Klarenbeek!
Degene die dit dorpje heeft neergezet is geniaal! Hoe simpel kan het zijn… maar de kids (en ouders!) worden hier zó blij van!
Over een paar honderd meter vind je naast het pad en wat dieper in het bos tussen de grote bomen de meest schattige kabouterhuisjes, maar ook andere dorpse voorzieningen zoals een sporthal en de buurtkroeg. De kleine details zijn erg leuk, zoals kleine brievenbusjes en containers. Maar ook bijvoorbeeld een tuintafel met wijnglazen. Kinderen kijken hun ogen uit.
Je vindt dit pad in het bos bij station Klarenbeek. De auto kun je bij het station parkeren en je loopt dan naar de andere kant en via het bospad het kabouterdorp in.
Check ook deze 5 natuurplekken in de regio die absoluut een aanrader zijn voor kinderen!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Actief gamen bij Next Level Deventer
Stap samen in de wereld van Next Level Deventer: ga los op de gamevloer of ontdek de stad met City Quest
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x de leukste winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.