Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kasteel Cannenburch

Een spannend en leuk gezinsuitje: op ontdekkingstocht door Kasteel Cannenburch in Vaassen!

Het van oorsprong middeleeuwse kasteel Cannenburch ligt een prachtig oude parkbos met weilanden en vijvers. Je mag in het kasteel rondstruinen met je ouders maar je kunt ook een rondleiding volgen, dan weet je helemaal het het vroeger was!

Kasteel Cannenburch organiseert regelmatig leuke evenementen speciaal voor Kids! Je vindt deze terug in onze Uitagenda. Ook is er elk seizoen een andere spuertocht te doen in het Kasteelpark. Benieuwd hoe Kidsproof een dagje uit bij Kasteel Cannenburch heeft ervaren? Je leest het in onze blog hieronder!

Het kasteel heeft een hele spannende geschiedenis. Bekijk hieronder een leuk filmpje over het kasteel. Deze vind je onder de roze button.

Uiteraard staan de speciale evenementen altijd in de uitagenda van Kidsproof Apeldoorn. Check hiervoor de Uitagenda!

Kasteel Cannenburgh

Maarten van Rossumplein 4

8171 EB Vaassen

Openingstijden Het kasteel is geopend van april t/m oktober, van dinsdag t/m zondag

Let op: je moet wel voor 16:00 uur binnen zijn!
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Cannenburgh

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.

12x leuke spelletjes met sneeuw

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

13x originele warme chocolademelk ideeën

Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer

Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief