
Kasteel Cannenburch
Een spannend en leuk gezinsuitje: op ontdekkingstocht door Kasteel Cannenburch in Vaassen!
Het van oorsprong middeleeuwse kasteel Cannenburch ligt een prachtig oude parkbos met weilanden en vijvers. Je mag in het kasteel rondstruinen met je ouders maar je kunt ook een rondleiding volgen, dan weet je helemaal het het vroeger was!
Kasteel Cannenburch organiseert regelmatig leuke evenementen speciaal voor Kids! Je vindt deze terug in onze Uitagenda. Ook is er elk seizoen een andere spuertocht te doen in het Kasteelpark. Benieuwd hoe Kidsproof een dagje uit bij Kasteel Cannenburch heeft ervaren? Je leest het in onze blog hieronder!
Het kasteel heeft een hele spannende geschiedenis. Bekijk hieronder een leuk filmpje over het kasteel. Deze vind je onder de roze button.
Uiteraard staan de speciale evenementen altijd in de uitagenda van Kidsproof Apeldoorn. Check hiervoor de Uitagenda!
Kasteel Cannenburgh
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
Openingstijden
Het kasteel is geopend van april t/m oktober, van dinsdag t/m zondagLet op: je moet wel voor 16:00 uur binnen zijn!
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 leukste buitenzwembaden en strandjes rond Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Onze kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn, Deventer en Zutphen op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest?
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.
6x leuke minigolf en pitch & putt locaties
Beleef een gezellig dagje uit bij deze leuke minigolf- en pitch & putt-locaties in en om Apeldoorn en Deventer! Van minigolf tot het unieke voetgolf!