Melkveebedrijf Heijink
Benieuwd naar het boerenleven? Volg een rondleiding op Melkveebedrijf Heijink!
Benieuwd hoe een melkrobot werkt en hoe het er verder op een modern melkveebedrijf aan toe gaat? Op afspraak kun je dit bekijken op de boerderij van de Familie Heijink.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?