Het Speelkasteel De Maten
Een fijne speeltuin voor ridders en jonkvrouwen met een kasteel en leuke waterpartijen in het Matenpark!
Vlakbij de Eglantier staat in het Matenpark dit leuke speelkasteel. Beklim het kasteel, speel dat je ridder of jonkvrouw bent en glij van de best hoge glijbaan weer naar beneden.
Ook kun je hier leuk spelen met water. Er is een vlot waarmee je naar de overkant kunt, en twee bijzonder spannende loopbruggen. Houd rekening met een mogelijke plons!
Dit plekje is niet geschikt voor de allerkleinsten met al het water rondom.
Maak een toffe combi met een bezoekje aan Kinderboerderij De Maten, iets verderop!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.